עמוד הבית
מי אנחנו?
משאבי אנוש במיקור חוץ
גיוס עובדים VIP
אימון לקרירה ותעסוקה
ליווי והכוון בבחירת מקצוע
כתיבת קורות חיים איכותית
מקורות חיפוש עבודה
צור קשר
חדשות ועדכונים

 

אימון לייזר- פגישה ממוקדת בנושא ספיציפי כגון: ראיון עבודה חשוב, פגישה מול לקוח משמעותי, התלבטות ממוקדת בתחום הקריירה והתעסוקה ועוד.. לפרטים ניתן ליצור קשר עם ליאת תמיר 0522-916718

נמאס לך לסנן כמויות של קורות חיים?
יש לנו פתרון עבורך: סינון קורות חיים מקצועי
לפרטים נוספים לחץ כאן

2 סיבות לגיוס בשיטת ה"צייד ראשים"
* המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד לא מחפשים כרגע עבודה!
* החלטה של שינוי מקום העבודה והתפקיד מצריכה יועץ מקצועי ומנוסה, לליווי התהליך וקבלת ההחלטה הנכונה.
דוגמא לתהליך הד הנטינג

 הצטרפו אלינו לקבוצה בפייסבוק , לחצו על הלינק

עדכון רשימת תוכנות חינם חדשות
עדכונים בדף תוכנות החינם המומלצות לשימוש על ידי המומחים של תמיר יועצים.

 

 

 

 

 
טלפון 0000000000 בית צור קשר תקנון האתר

head hunting - סיפור מקרה אמיתי עם מוסר השכל

לפני מס' חודשים , פנה אלי מנכ"ל של אחת הרשתות המובילות במשק, זימן אותי לפגישה דחופה נאלצתי להזיז פגישה קיימת ולהגיע לפגישה . המנכ"ל תיאר במשך כחצי שעה ואולי יותר, אודות הארגון, את חשיבות העובדים המתאימים למבנה הארגוני, ושיבח את מנהל התפעול . הקשבתי, למדתי אודות החברה והמנכ"ל כאדם.
אישיות המנכ"ל מאוד משמעותית לאופי החברה והתאמת העובדים לסביבת העבודה. לאחר הכרות הנפשות הפועלות וספיגת האוירה שאלתי: מה סיבת הפגישה הדחופה? המנכ"ל נאנח -זו בדיוק הבעיה אני אובד עצות או יותר נכון ובכנות חושש. שאלתי: מה הסיבה שהינך חושש? השיב המנכ"ל: הסמנכ"ל שעובד צמוד אלי, זו חתונה של 10 שנים יחד זו מערכת יחסים ארוכת שנים של ירידות ועלויות . מבחינת יכולות וניסיון בתחום-הבחור עומד בציפיות: מקדם את החברה, פועל, מזיז, מבצע אין לי תלונות. אך העובדים שעובדים תחתיו מתחלפים "כמו גרביים" האנשים לא שורדים את  התקפי הזעם, לחץ, חוסר שביעות רצון , משרה אוירה מאוד לחוצה וכמעט בלתי אפשרי לעבוד איתו לאורך זמן, המנכ"ל ציין "אני מאוד מעריך את עבודתו המקצועית" אך מבחינה אנושית זה פשוט אסון! שנים עוברת בי המחשבה להחליף ולשנות אך כל פעם מחדש - באות התקופות הרגועות ומצב רוח נוח בהתאם. שאלתי, אז מדוע הפעם? השיב המנכ"ל: מנהל התפעול הודיע שהוא מעוניין לעזוב , שהוא כבר לא יכול לסבול את היחס והסביבה הלא נעימה שהסמנכ"ל משרה-לאחר מס' שיחות המצב לא השתנה ולכן הפעם החלטתי שאני חייב ליווי חיצוני בכל התהליך ולעשות את השינוי , שאל המנכ"ל: מה משך התהליך? כיצד אתם מלווים אותנו בהליך רגיש ודיסקרטי שכזה?

השבתי: ראשית, אנחנו מגדירים את פרופיל התפקיד . אנו מתחילים בתהליך ה head huntung איתור המועמד/ת מתאים לתפקיד בכלי גיוס שונים כגון: רשת קשרים, אינטרנט, רשתות חברתיות ועוד.. משך התהליך: עד מציאת 3 מועמדים ראויים ותואמים שעברו סינון, ניהול משא ומתן וראיון מקיף ומקצועי על ידינו.
השלב הבא: ראיונות על ידי נציגי החברה ובסופו של תהליך גיבוש החלטה שאנו מלווים עד שלב חתימת ההסכם ותחילת העבודה.
הפגישה הסתיימה עם תקווה, יצאנו לדרך וכעבור כחודשיים אותר המועמד המתאים, שהינו מבחינת ניסיון מקצועי רלוונטי מאוד לתפקיד ושונה אישיותית מהסמנכ"ל היוצא..
המנכ"ל שלח זר פרחים ותודה ענקית .... על הליווי המקצועי והתחלה חדשה ברגל ימין!
 
מוסר השכל מכל התהליך: שינוי הינו משמעותי וחיוני , כמנהלי חברות המשפיעים על ארגונכם אלו החלטות שאינן פשוטות , זה אפשרי וחבל לחכות ולבזבז זמן חשוב כל כך!

כל הזכויות שמורות © 2018 .תרגום העיצוב על יד תמיר יועצים